Тисо Т-Допир Експерт Менс Види Т0134204420100
Неодамнешно

Тисо Т-Допир Експерт Менс Види Т0134204420100

DEN 1.00

Достапно на барање

Црно-Бирање На Екранот на Допир подобрено со прозрачни раце. Сива четкана титаниумска кутија со сива четкана титаниумска лента. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Двонасочна Ротирачка рамка. Сафир Кристал Отпорен на гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Големина на куќиштето 43 мм х 15 мм.Бенд 21 мм х долг. Тисо Т013. 420. 44. 201. 00 Т-Допир Експерт Часовник. Часовници. Cal Калибар Е48. 351. Т-Допир Експерт. Унисекс, Возрасни.

Повеќе детали

Избор на купувачи