Тоалет Почиста Четка Бања Материјали, Компактен Цврст Издржлив Тоалет Чистач Раб Почиста Тоалет Четка И Држач, Тоалет Чистење Четка Постави Сива Боја
Неодамнешно

Тоалет Почиста Четка Бања Материјали, Компактен Цврст Издржлив Тоалет Чистач Раб Почиста Тоалет Четка И Држач, Тоалет Чистење

DEN 302.08

Достапно на барање

Тоалет Почиста Четка Бања Материјали, Компактен Цврст Издржлив Тоалет Чистач Чистач Тоалет Четка И Држач, Тоалет Чистење Четка Во Собата рачката на четката за тоалет е designedономски дизајнирана, удобна за држење, лесна за држење, а капакот на рачката може подобро да ги заштити вашите раце од прскање и лесно чистење.Четката за чистење тоалет е изработена од висококвалитетна рачка и глава на четка, што не е лесно да се деформира, а влакната се фини и густи за лесно отстранување на нечистотијата.Држачот за четка за тоалет може против капе и да го одржува подот уреден. Чувајте ја вашата бања организирана.Комплетот за четки за чистење тоалетни садови е погоден за бања, хотел, тоалет, јавен тоалет и така натаму.Четката за Тоалет може да се користи за чистење на капаците на тоалетот, жлебовите на тоалетот, дамките од тврда вода, седиштата, долните пукнатини и многу повеќе.Бања Тоалет Чистење Четка Во Собата Со Носителот. Држач За Четка За Тоалетна Чинија Поставен Со Долга Рачка. Четка За Чистење тоалет И Држач Поставете Отстранувач на нечистотија. Бања Длабоко Чистење Тоалет Чистење Чистач. Држач За Четка за Тоалетна Чинија со Тоалет. [Анти Капе] : држачот за четка за тоалет може против капе и да го одржува подот уреден. Чувајте ја вашата бања организирана. [Прилика] : комплетот четки за Чистење тоалетни садови е погоден за бања, хотел, тоалет, јавен тоалет и така натаму. [Апликација] : четката за Тоалет може да се користи за чистење на капаците на тоалетот, жлебовите на тоалетот, дамките од тврда вода, седиштата, долните пукнатини и многу повеќе. [Издржлив Материјал] : четката за чистење тоалет е изработена од висококвалитетна рачка и глава на четка, што не е лесно да се деформира, а влакната се фини и густи за лесно отстранување на нечистотијата. [Удобна Рачка] : рачката на четката за тоалет е designedономски дизајнирана, удобна за држење, лесна за држење, а капакот на рачката може подобро да ги заштити вашите раце од прскање и лесно чистење. Табела со големини : 10cmx36cm/3. 94nchx14. 17nchpackage Вклучува : 1 Тоалетна Четка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Повеќе детали

Избор на купувачи