Машкиот јаглен за мажи во средината на патиките од средниот дел на Чука
Неодамнешно

Машкиот јаглен за мажи во средината на патиките од средниот дел на Чука

DEN 448.00

Достапно на барање

Секој чекор ќе се чувствува подобро од последниот со удобноста и поддршката на јагленот во средина. Атлетска инспирирана патики од Чука која обезбедува елегантен и безвременски изглед. Оваа патика за чипка дава опуштено вклопување на секоја облека, што ја прави идеална опција за вас. Подготвена влошка. TPR Outsole. Двојно поставена обвивка за јака.

Повеќе детали

Избор на купувачи