Сандали За Жени - Дебела Долна Тркалезна Глава Распространети Женски Сандали Беж Големина 8.5
Неодамнешно

Сандали За Жени - Дебела Долна Тркалезна Глава Распространети Женски Сандали Беж Големина 8.5

DEN 0.33

Достапно на барање

САНДАЛИ ДАЕТИРОС За Жени - Дебела Долна Тркалезна глава Распространети Женски Сандали Со Беж Големина 8,5 Совршени За топли, летни денови или одмори за одмор, овие Сандали Со Подножје од ДАЕТИРОС се симпатичен, забавен додаток на вашите обувки. Трендовскиот дизајн со две брави е истакнат со вкрстена јамка на прстите и лесен за носење, стил на лизгање. Овие сандали. се одличен завршен допир на вашиот изглед на денот, спарувајќи се со врвот и омиленото дно-зборуваме шорцеви, хеланки или здолништа! Исклучиво на . Материјал : вештачки материјали горен; термопластична гума надворешна грижа : Избришете ја земјата на Потекло : Увезено Затворање : стил На Лизгање со прилагодливи детали за бравата. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. ОСНОВНИ вредности НА ДАЕТИРОС : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте /Мијте со слична боја. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. За Услугата : ако за какво било прашање со нашиот производ, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Избор на купувачи