Прозорец завеса чиста текстурална лак за прозорец за живеење, трпезарија, спална соба, 54 w 84 l, бело
Неодамнешно

Прозорец завеса чиста текстурална лак за прозорец за живеење, трпезарија, спална соба, 54 w 84 l, бело

DEN 447.84

Достапно на барање

100% полиестеримиран декор Рајли Бела завеса панел е идеална завеса за вашиот излитена шик, модерен или фармерски куќички Hmade лакови што проток од горе до дно за нежен, шармантен дизајн. Целиот шема создава текстурирана завеса идеална за спална соба, дневна соба или трпезарија Windows.Semi Sheer Design овозможува природна светлина во просторијата, додека ја одржува приватноста во вашиот дом. Се зачудува како единечна завеса направена од 100% полиестер. Завесата не е наредена, има мерки со џебни панели од 3 ”84” H x 54 ”w. Само Хемиско чистење. Прозорот завеса чиста текстура со лак за прозорец за живеење, трпезарија, спална соба (сингл), 54 "W x 84" L, бело.

Повеќе детали

Избор на купувачи