Драги пени за цветни чорапи за жени, 6-пакувања
Неодамнешно

Драги пени за цветни чорапи за жени, 6-пакувања

DEN 3.00

Достапно на барање

Секојдневни чорапи за вашиот секојдневен живот, секогаш ќе имате пар подготвени со драги цветни чорапи со лагер со 6 пакувања. Комплетирајте со мешавина на забавни и модерни дизајни, овие чорапи додаваат уникатен, но разноврсен додаток на вашите основи, додека ги одржувате нозете удобни со нивната мека плетена ткаенина и конструкција на истегнување. Силуетата со низок профил ги прави разноврсна да се спарат со вашите омилени патики и чевли со низок врв. Материјал : 54% полиестер/45% рециклиран полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 6-пакет вклучува : Шест пара чорапи без шоу. Карактеристики : цврсти или печатени дизајни. Чорапи со цветни лагер 6 пакувања за жени од драги пени.

Повеќе детали

Избор на купувачи