Одморете го засолништето со тапациран тапациран од крилјата, кралицата, црната боја
Неодамнешно

Одморете го засолништето со тапациран тапациран од крилјата, кралицата, црната боја

DEN 1.67

Достапно на барање

Остатокот Хавен Дијамант го зафати тапациран со тапациран на главата, ја подобрува секоја просторија со својот рафиниран дизајн. Стилот на дијаманти и стилот на крилјата на Headboard помагаат да ја издвоите спалната соба од остатокот од вашата куќа со својот безвременски шарм. Оваа глава пристигнува на вашата врата во полето за носење со сите хардвер потребни за едноставно склопување. Изберете од шест различни бои инспирирани од постелнина за совршено да одговараат на вашиот стил. Трајната ткаенина инспирирана од постелнина е достапна во шест зачудувачки колорити за да можете да бидете сигурни дека ќе ја пронајдете совршената табла за да ја надополни вашата естетска : јаглен, сива, црна, беж, морнарица и крем. Цврстата конструкција обезбедува стабилен и долготраен производ самоуверено поддржан од 2-годишна ограничена гаранција против дефекти на производителот. Оваа глава е компатибилна со повеќето рамки и доаѓа со претходно дупчат нозе, плочи за модификација и изборни wallидови за да ви даде најразлични опции за прилагодување. Хардверот за склопување се чува во интегрираниот оддел на задниот дел од таблата. Овие стилски глави се достапни во кралот Кинг / Калифорнија, кралица, полна и близнаци / близнаци XL големини.

Повеќе детали

Избор на купувачи