Daiwa D-Shock DSC-B ролна со прачка од фиберглас
Неодамнешно

Daiwa D-Shock DSC-B ролна со прачка од фиберглас

DEN 425.76

Достапно на барање

Фаќањето риба е полесно од кога и да било со ролна DSC-B Daiwa D-SCC со комбо со стаклена стакло. Ова комбо со шипка/ролна е доверлива алатка во рацете на кој било риболов. Daiwa D-Shock DSC-B ролна со шипка од фиберглас : „Digigear“ Дигитален дизајн на менувачот за ултра мазно, моќно повлекување. ABS Machined Aluminum Spool. Намалување на пресврт на пресврт на пресврт. 1 ролна со лежишта на топката и прачка од стаклена стакло.

Повеќе детали

Избор на купувачи