Nuloom Annelie Balloon Machine Childer Area reg, 5 '7' 6
Неодамнешно

Nuloom Annelie Balloon Machine Childer Area reg, 5 '7' 6

DEN 464.00

Достапно на барање

Завршете го вашиот простор за малите со оваа килим за подрачје за перење машина. Направено од одржливо извори на издржливи влакна, овој килим е направен да се задржи во сите области со голем сообраќај на вашиот дом од вашата расадникска соба до игротека. Нашата колекција за миење машини е функционална и стилска за да бидете во чекор со вашиот зафатен животен стил. Едноставно превртете го килимот, фрлете го во машината за перење и завршивте! Создадете дом што отсекогаш сте го посакувале со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Nuloom Annelie Balloon Machine Machine Childre Area reg. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 50% TPR, 50% полиестер. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, расадник / детска соба.

Повеќе детали

Избор на купувачи