Нурни површини Цврста морнарица 7'10 9'10 Областа килим, лесно чистење, не пролевање, креветска соба, дневна соба, трпезарија, кујна
Неодамнешно

Нурни површини Цврста морнарица 7'10 9'10 Областа килим, лесно чистење, не пролевање, креветска соба, дневна соба, трпезарија,

DEN 1439.84

Достапно на барање

Колекцијата на површини на Калвин Клајн носи чист, модерен допир на кој било простор. Овие килими за бука се завршени со полиран сјај и високо-низок куп што додава чувство на длабочина и движење. Со неутрални бои и удобно кадифен текстура, површините е стилска и практична основа за вашата дневна соба и декор на спалната соба. Топлина, удобност и текстура. Колекцијата за колекција на површини Калвин Клајн, Shag reg reg претставува апстрактна линеарна шема во морнарицата на тон-тон, која лесно надополнува различни стилови. Направено со кадифен полиестер предива со високо-ниска завршница и полиран сјај. Апстрактна килим со полиран сјај. Високо-низок текстуриран куп. 100% полиестер. Неутрална, разноврсна палета на бои. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина . препорачуваме подлога за килим за да ви помогне да го задржите килимот во место и да го продолжите животот.

Повеќе детали

Избор на купувачи