Пријатели на џунгла - Забавна граница на wallидот
Неодамнешно

Пријатели на џунгла - Забавна граница на wallидот

DEN 2.00

Достапно на барање

Симпатичната граница за забавни wallидови од џунгла е дизајнирана да се координира со постелнина за расадник за џунгла. Среќни животни се забавуваат низ оваа прекрасна сцена во џунгла од пастелни зеленили, праска, розова и беж. Две лапчиња до пакет близнаци. Секоја гранична количка мери 6 "ширина до 15 'долга. Пред -затегната - лесна за примена.

Повеќе детали

Избор на купувачи