Контролна рака за напнатост, грмушки
Неодамнешно

Контролна рака за напнатост, грмушки

DEN 0.33

Достапно на барање

FEQ затегнување на затегнување на затегнување ФЕК Контролната рака е произведена за точни спецификации на OEM кои обезбедуваат оригинален квалитет на опремата, издржливост и перформанси. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентно и директно вклопување за лесна инсталација. Произведено со употреба на висококвалитетни OE материјали. Вклучува фабрички наведен хардвер. Прва опрема за контрола на тензијата за контрола на струја, w/ грмушки.

Повеќе детали

Избор на купувачи