Девојки розови девојки печатени пукани резервоари и тексас шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-14
Неодамнешно

Девојки розови девојки печатени пукани резервоари и тексас шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-14

DEN 2.33

Достапно на барање

Поп-печатење и лесен тексас за влечење ги прави овие девојки розови облеки од 2 парчиња поставени задолжителни за топло време. Измешајте и совпаѓајте го овој замен со резервоарот и шорцевите од Jeanан за да го создадете најсекиот изглед. Сет со 2 парчиња вклучува : 1 резервоар и 1 пар Jeanан шорцеви. ТОП НА ТЕНК : квадратен врат; без ракави; пушан каросерија; печатење на сите. Шорцеви : стајлинг на влечење; Еластична лента за половината. Резервоар : 100% полиестер; Шорцеви : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Сместениот резервоар и повлечете ги тексасните шорцеви за девојчиња од девојчиња розови.

Повеќе детали

Избор на купувачи