Микро-руно девојки на луди кучиња, панталони за пижами со џогер со лизгачки чорапи, големини 6-16
Неодамнешно

Микро-руно девојки на луди кучиња, панталони за пижами со џогер со лизгачки чорапи, големини 6-16

DEN 3.33

Достапно на барање

Удирајќи го пријатниот стил со панталони од пижама од пижами на лудо куче. Две пакувања за заштеда на пари ets дозволува да се меша и да одговара на нејзиниот стил на облека за спиење и бонус .. овој сет вклучува координација на чорапите за лизгање! Материјал : 100% микро руно отпорен на полиестерски пламен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : два пара џогери од пижама и еден пар чорапи за лизгање. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; Сеопфатна шема; Засилена нога; Супер-мека ткаенина за микро руно. Карактеристики на чорапите за лизгање : нејасна ткаенина; Грпи точки на дното за не-лизгачки вклопување. Девојки пижами џогер панталони две пакувања и влечки чорапи од Mad Dog.

Повеќе детали

Избор на купувачи