Изолирана јакна и снежни панталони со изолирани панталони и снежни панталони, сет со 2 парчиња снег
Неодамнешно

Изолирана јакна и снежни панталони со изолирани панталони и снежни панталони, сет со 2 парчиња снег

DEN 959.84

Достапно на барање

Сет на кратер од мраз. Ова комбо се одликува со нашата изолирана снежна биб, пантолона и изолирана качулка снежна јакна. Ние ја завршивме работата за вас во подготовките за следното зимско патување со снег. Заштедете време и пари со оваа одлична понуда за зимски пакет. Јакната ќе ве одржува сува и топла во зимски услови со трајна ткаенина од обвивка отпорна на вода. Исто така, се одликува со обвивка од руно, еластични манжетни за зглобот, изолиран аспиратор. Биб -панталоните на сетот се издржливи отпорни на вода и изолирани и вклучуваат еластична половината, прилагодливи суспензии и манжетна за снег на нозете. Снежна јакна. Снег Пант. Снежен сет. Ски јакна. Зимска јакна. Јакна од сноуборд. Сноуборд пан. Ски Пант. Зимски пан. Јакна, панталони комбо. надворешна облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи