Швајцарски технолошки девојки снежни панталони, големини 4-18
Неодамнешно

Швајцарски технолошки девојки снежни панталони, големини 4-18

DEN 559.68

Достапно на барање

Ладен избор за ладни денови, ја сноси во овие снежни панталони од швајцарската технологија дизајнирана со траен, надворешно отфрлање на вода и изолирана обвивка. Еластична половината. Затворање на копчињата. Водоотпорен; отфрлање на вода. Школка и постава : 100% полиестер; Пополнете : 100% GRS рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Снежни панталони за девојчиња од швајцарска технологија.

Повеќе детали

Избор на купувачи