Свифт печатени хеланки на Reebok Girl, големини со 4-18
Неодамнешно

Свифт печатени хеланки на Reebok Girl, големини со 4-18

DEN 1.33

Достапно на барање

Swift на Reebok Girl Printed 7/8 нозе е совршен пантолона за неа, без разлика дали оди на училиште или игра надвор. Направено од 85% полиестер и 15% спандекс, материјалот за блокирање на перформансите ќе ја задржи својата удобна без разлика што прави. Симпатичната печатена шема ќе ја задржи да се чувствува уверена додека го зема својот ден! • Направено од 85% полиестер/15% спандекс; • печатено; • брендирано лого; • Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

Повеќе детали

Избор на купувачи