Ведолај Девојка Кошули Повик Краток Ракав Девојка Ребро Плете Основни Култура Резервоарот Блузи Ракави Тенок Опремени Летна Кошула, Темно Сина 4 Години
Неодамнешно

Ведолај Девојка Кошули Повик Краток Ракав Девојка Ребро Плете Основни Култура Резервоарот Блузи Ракави Тенок Опремени Летна

DEN 1.33

Достапно на барање

Детски Кошули за Мали деца 4 јули 3д Графички Печатени Маици Момчиња Девојчиња Новина Мода Маици Со Кратки Ракави Банана Девојкисезони : Лето. Пол : Унисекс. Патарн : 4 јули Материјал : овие девојки облечени кошули изработени од 38% Памук и 62% Полиестер, стабилни и издржливи. Карактеристики : Краток ракав, плисиран тркалезен врат, лабава маица, заоблена блуза со закривена клучалка, врв на блузи со рафли, мал цветен дезен, обични блузи за резервоари, фенси кошула за девојче. Натпревар : Девојки симпатична врвот може да се спари со фармерки, здолништа, шорцеви, пар со кардинган, јакни, тексас јакни иrenchот палта во ладно време. Повод : врвовите за туника за девојки се погодни за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, роденденска забава, училиште, одмор, плажа, патување Во Лето. Топли Совети : сите големини се стандардни, Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Повеќе детали

Избор на купувачи