Фин накит 14к злато позлатен кристален гвадалупе приврзок и обетки, женски
Неодамнешно

Фин накит 14к злато позлатен кристален гвадалупе приврзок и обетки, женски

DEN 768.00

Достапно на барање

Брилијантност фино накит 14к злато позлатено сребро 4мм метални топка столпчиња и кристален приврзок Гвадалупе, 13 "+2 ". . Дизајнирано исклучиво дома од талентиран тим на дизајнери. Ова елегантно стерлинг сребро 14к злато позлатени метални столпчиња со кристал Гвадалупе дефинитивно ќе ви го направи денот. Високите полирани жолти столпчиња во комбинација со оригинални австриски стопени кристали Гвадалупе му даваат светкав изглед со висока перцепирана вредност. Златниот накит од 14К го дава точниот надворешен изглед на златен накит, без луда цена! И згора на тоа го задржува златниот-држач за значително подолго време. Премиум квалитет и удобно за носење. Едноставно, но секогаш прави да се чувствува посебен и духовно поврзан. Приврзокот Guadalupe доаѓа со долг ланец од 13 "+2 " со цврста брава на пролетниот прстен. Подарете ги вашите пријатели или најблиски со ова светло светло столпчиња за зависни од Guadalup и ги прават да се чувствуваат духовни и посветени. . Погоден избор за надавање за секоја пригода : годишнина, дипломирање, празник, Божиќ, ден на мајката, Денот на вineубените, роденденот, крштевањето, крштевањето, забавите и подароците. 14к злато позлатено Стерлинг сребрен детски гвадалупе и обетки за обетки. Вклучува сет со приврзоци и обетки од жолто злато. Златните позлатени сребрени накит предмети се посилни од цврстите златни предмети и траат подолго. Име на бренд : Brilliance Fine накит. Метал : Стерлинг сребро со злато од .5 микрони 14kt. Метална боја : жолта. Должина на приврзок : Прибл. 13 инчи и дополнителен продолжение од 2 инчи. Тип на затворање : Пост и не'рѓосувачки челик притискаат задните спојки за безбедно и безбедно заклучување. Помина низ строго тестирање. Анти-центристичката лента за хартија со убав квалитет е безбеден и ефикасен начин за заштита на скапоцениот накит да не се оцрни. Ве молиме, ставете го табулаторот против Татниш со овој украс во пластична кеса со поштенски заклучувања или во случај на накит по употреба и вашиот накит ќе биде заштитен и безбеден од ладилни, трајни и долготрајни! . Земја на потекло : Јордан. Фотографиите можеби се зголемени и/или подобрени за подобра јасност на дизајнот.

Повеќе детали

Избор на купувачи