Бостон Бруинс - Дејвид Пастрнак Ѕид Постер, 22.375 34
Неодамнешно

Бостон Бруинс - Дејвид Пастрнак Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.67

Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен Нхл Бостон Бруинс - Дејвид Пастрнак 19 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен НХЛ Бостон Бруинс-Дејвид Пастрнак 19 Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Повеќе детали

Избор на купувачи