Памучни Прекрасни Чевли За Бебиња Мало Дете Унизе Меки Единствени Чевли отпорни На Лизгање С-Л
Неодамнешно

Памучни Прекрасни Чевли За Бебиња Мало Дете Унизе Меки Единствени Чевли отпорни На Лизгање С-Л

DEN 287.84

Достапно на барање

Спецификации : . Тип На Затворање : Јамка (Велкро). Материјал : Памучна Ткаенина. Тип На Шема : Облик На Срце. Три големини за избор. Големина С е интер должина 10,5 см, околу 4,1". Тие можат да одговараат на возраст од 0-6 месеци бебе. големина М е интер должина 11,5 см, околу 4,49". Тие можат да одговараат на возраст од 6-9 месеци бебе. големина Л е интер должина 12см, околу 4,68". Тие можат да одговараат на возраст од 9-12 месеци бебе Супер мек и одличен квалитет. Со уникатен дизајн кој е многу убав и убав. Изберете големина, треба да ја измерите големината на стапалата на вашето дете за да го добиете најдоброто вклопување. Стилски, слатки и уникатни чевли за бебиња. Совршен за учење прошетка.

Повеќе детали

Избор на купувачи