Досадни Чорапи За Мали Деца Меки Чевли За Чорапи Со Ѓон, Прво Вокер Домашен Чевел Лесен Пред судир Девојчиња Момчиња Обични Зелени 5,5 Ц
Неодамнешно

Досадни Чорапи За Мали Деца Меки Чевли За Чорапи Со Ѓон, Прво Вокер Домашен Чевел Лесен Пред судир Девојчиња Момчиња Обични

DEN 1.00

Достапно на барање

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Чорапи, Домашни Чорапи, Домашни Чевли, Подни Чорапи, Подни Чевли, Патики За Чорапи Тип На Шема : Еднобојна, Цртана боја : бела, зелена, сина, розова, жолта, каки (По Избор)Големина : 4,5 САД, 5,5 Ц, САД 6,5 Ц, САД 7,5 Ц, САД 8,5 C (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Tprheel : Рамно Прицврстување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Затворена Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, затворени, дома, куќа, спална соба карактеристики : 1. Удобни Чевли За Чорапи : овие чевли за чорапи за мали деца дишат, удобни и лесни. така, вашите деца ќе се чувствуваат многу пријатно да ги носат овие чевли. Погоден за во затворени простории, одење или индексирање на креветот.2. Безбедност Наменета За Деца : Бебињата кои штотуку учат да одат се склони да паѓаат за време на одење или трчање. Затоа, овие први чевли за пешачење се специјално дизајнирани со нелизгачки ѓон изработен од тпр материјал, што може да спречи лизгање на бебето на мазниот под и подобро е да се заштити за безбедноста на детето.3. Лесно Се Лизга : Чорапите имаат добра еластичност, така што лесно се ставаат и соблекуваат.4. Најдобра Идеја за Подароци : широко е избрано како подарок за испраќање бебе на пријател ,како подарок за роденден. И, исто така, тоа е најдобра идеја За божиќ празник и други фестивали подароци за бебе.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Чорапи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДЕЦА ЧОРАПИ ЗА ЧЕВЛИ ЗА ВНАТРЕШНИ/НАДВОРЕШНИ ЧЕВЛИ : овие унисекс чорапи за чевли за мали деца се направени од мека ткаенина што дише. Супер Меко И Удобно вклопување во текот на целата година. Чорапите се мазни и дишат и нема да ја иритираат нежната кожа на вашето бебе!. УДОБНА И МЕКА ДЕТСКА ВЛЕЧКА : овие меки влечки дишат, лесни и флексибилни. Чувајте ги вашите деца да се чувствуваат цврсто. така, вашето момче или девојчиња ќе сакаат да ги носат овие чизми за влечки чорапи. Оставете ја да трча наоколу и да си игра носејќи ги овие меки чорапи со влечки кои се толку слатки и симпатични, исто како неа/него!. НЕЛИЗГАЧКИ ЃОН ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Детски чорапи со нелизгачки тпр ѓон, спречуваат лизгање надолу на мазниот под и им нудат на вашите деца поголема заштита за време на активности во затворен простор. ГЛАВА ЗА ЧЕВЛИ ПРОТИВ СУДИР : тпр глава за чевли против судир, заштитете ги прстите на вашите деца од повреди. Устата на чорапите прифаќа висок еластичен материјал, без тесни, но исто така може ефикасно да ја одржува удобноста на чорапите на чевлите и не е лесно да се лизне. ДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Совршена За одење, играње, лазење, излегување и спиење итн. Висококвалитетните зимски домашни чорапи се одличен подарок .Можете да го изберете како син на вашиот или вашиот пријател, роденден на ќерката, божиќен подарок или Семејни Собири.

Повеќе детали

Избор на купувачи