Леј-Светски Чевли За Мали Деца Момчиња Девојчиња Животински Принтови Цртани Чевли Мало Дете Дише Мрежа Подот Нелизгачки Чевли За Мали Деца Со Големина На Предвоке?
Неодамнешно

Леј-Светски Чевли За Мали Деца Момчиња Девојчиња Животински Принтови Цртани Чевли Мало Дете Дише Мрежа Подот Нелизгачки Чевли

DEN 335.84

Достапно на барање

Доенчиња Момчиња Девојчиња Животински Принтови Цртани Чевли Мало Дете Дише Мрежа Подот Нелизгачка Предвокер Големина 9 Чевли За Мали Деца Пол : Момчиња,Девојчиња. Горниот материјал за чевли : Мешавина од памук. Стил : Секојдневен,Моден. Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Гумени Чевли Главата Прстите, Тампон Влијание, Вашите Прсти Од Повреда. Устата Прифаќа Висок Еластичен Материјал, Без Затегнат, Но Исто така Може Ефикасно Да Ја Одржува Удобноста на Чевлите и Не Е Лесен за Лизгање. Симпатичен Дизајн На Цртан Филм Ќе Го Натера Детето Да Се Заљуби. Тие Се Одлични И За Момчињата и За Девојчињата Да Ги Носат Во секоја Пригода. Дише И Удобно, Совршено За Секојдневна Употреба и Лесно За Соблекување или Носење. Ве молиме Дозволете грешка од 1-3мм Поради Рачно Мерење.Ако не Сте Сигурни Која Големина или Други Проблеми,Ве молиме Контактирајте Не За Да Бидете Сигурни Дека Ќе Изберете Точна Големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи