Здраво Кити без шоу чорапи, + бонус
Неодамнешно

Здраво Кити без шоу чорапи, + бонус

DEN 1.00

Достапно на барање

Додадете малку забавно на секоја облека со овие симпатични чорапи Hello Kitty за девојчиња. Секој пар има уникатна графика на Hello Kitty во веродостојност на бои што совршено ќе се координира со нејзината облека по избор. Направени од мека мешавина од полиестер и спандекс, овие чорапи нудат супериорна удобност што ќе трае цел ден. Манжетните со ребра се вклопуваат удобно околу глуждот за да ги задржат овие забавни чорапи безбедно во место без нив да се караат или да се лизгаат во чевлите. Дизајнот без шоу allows дозволува да ги носи со која било облека без да се види. Овој бонус пакет вклучува седум различни бои и графика. Hello Kitty Girls 'No Show 5+2 бонус пакет : 98% полиестер, 2% спандекс. Девојки чорапи. Дизајн на не-шоу. Графика на Здраво Кити. Ребрести манжетни. Повеќе бои. 7-пакет. Удобно вклопување. Достапно во големина S - m. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи