Девојки Од Глоквис Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Маици Со Кратки Ракави Забавен Фустан Смешен Сарафан Со Замав Линија Мини Фустан
Неодамнешно

Девојки Од Глоквис Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Маици Со Кратки Ракави Забавен Фустан Смешен Сарафан Со Замав Линија

DEN 0.67

Достапно на барање

Опис : Пол : Деца, Девојка : Детска Девојка Летен Фустан, Фустан Со Туника За Бебиња, Фустан За Девојчиња Принцеза Тип На Шема : Цветен Принтбој : Сина Големина : 2Т(90), 3Т(100), 4Т(110), 5Т(120), 6Т(130), 7Т(140) (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Спандекснеклин : Круг Должина на ѓердан : Должина На Минислиев : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, ФИЛМОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Краток ракав, направете ја вашата девојка симпатична и симпатична летна здолниште поставена за вашата принцеза.2. Овој фустан за девојчиња изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Бебиња Девојки Летни Фустани, Секојдневен Сарафан,Мало Цветно Принцеза Фустан. Материјал-95% Памук, 5% Спандекс.Супер Мек, Удобен И Дише Бел Фустан За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Цветен Принт, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Затворање На Копчиња, Лесен За Облекување И Соблекување, Основни Едноставни Обични Фустани За Девојчиња За Бебиња, Боемски Фустан Од Боемска Линија, Облека За Сафари, Пролетен Фустан За Мали Деца, Летен Фустан За Мали Деца. Повод-Фустанот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Нашите Бебе Девојки Облека одговараат За Бебе На Возраст Од 3 До 8 Години Бебе Девојки. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Повеќе детали

Избор на купувачи