Нов Женски Оглавник Фустан V-Печатење На Вратот Прилагодлив Сплит Круг Полите Долг Фустан СО ЏЕБОВИ XXL
Неодамнешно

Нов Женски Оглавник Фустан V-Печатење На Вратот Прилагодлив Сплит Круг Полите Долг Фустан СО ЏЕБОВИ XXL

DEN 0.33

Достапно на барање

2023 Нов Женски Фустан За Оглавник V-Печатење На Вратот Прилагодлив Долг Фустан Со Сплит Круг Со Џебови Опис1. Материјал : лесен и дише, флексибилен и удобен, што е добар избор2. Верзија : Сплит полите На Вратот V, дизајн на џеб, кој добро ја покажува кривата на обликот и ги исполнува барањата за вчитување3. Повод : погоден за роденденска забава, забава, шопинг и други свечени пригоди4. Големина : овој производ е лабав фустан. Овој вид ткаенина има одредена еластичност. Ве молиме изберете според вашата големина. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не на време. Можеме да ви ја препорачаме вистинската големина5. Боја : постојат некои разлики помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,тип на Шема : Стил На Печатење : секојдневен, сексилен должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 2023 Нови Жени dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483496cm/37.80"90cm/35.43"114cm/44.88"131cm/51.57"M61036102cm/40.16"96cm/37.80"120cm/47.24"132cm/51.97"L81238108cm/42.52"102cm/40.16"126cm/49.61"133cm/52.36"XL101440114cm/44.88"108cm/42.52"132cm/51.97"134cm/52.76"XXL121642120cm/47.24"114cm/44.88"138cm/54.33"135cm/53.15" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Waist : 90cm/35.43"Hip : 114cm/44.88"Length : 131cm/51.57"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Waist : 96cm/37.80"Hip : 120cm/47.24"Length : 132cm/51.97"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Waist : 102cm/40.16"Hip : 126cm/49.61"Length : 133cm/52.36"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 114cm/44.88"Waist : 108cm/42.52"Hip : 132cm/51.97"Length : 134cm/52.76"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Waist : 114cm/44.88"Hip : 138cm/54.33"Length : 135cm/53.15" Табела Со Големини : Големина : И Растеглив Материјал : овој макси фустан е изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс, Еластичен, Удобен и пријателски за Кожата, но не се гледа, удобен за носење. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, V вратот, над должината на коленото, Еластична на половината, Не наредена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Стил на совпаѓање : можете да одговарате со ѓердан, обетки, накит, високи потпетици, клинови, чанта, кожна чанта или други колекции, создавајќи елегантен изглед. Макси бодикон фустанот е совршен за матурска, свадба, забава, коктел, вечер, топка, вечера и други свечени или полуформални прилики во сите сезони. Нега на облека : Рачно перење одделно во ладна вода/машинско перење со вреќа за перење/закачете суво/не избелувајте/не сушете се.

Повеќе детали

Избор на купувачи