Девојчето место девојчињата рафле со цвеќиња без ракави, големини со 4-16
Неодамнешно

Девојчето место девојчињата рафле со цвеќиња без ракави, големини со 4-16

DEN 287.84

Достапно на барање

„Тие ќе го сакаат овој стил - ќе го сакате ова место (ТМ)“ „Нашето место е секогаш во стил“. Облека и облека со цени што е забавно и лесно се соберат. Детали за руфла. Цветен принт. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво на ниско ниво.

Повеќе детали

Избор на купувачи