Швајцарија+Техника за девојчиња за млади девојки со рефлексивно печатење, прсти за пораки и силиконски палми
Неодамнешно

Швајцарија+Техника за девојчиња за млади девојки со рефлексивно печатење, прсти за пораки и силиконски палми

DEN 207.84

Достапно на барање

Чувајте ги овие мали прсти топли и суви со овие девојчиња-обложени на ракавици за скијачка на ракавици од младите Свисстех. Овие нараквици имаат совети за екранот на допир на екранот на допир на показалецот и палецот, како и привлечно вклопување за леснотија на абење. Не само што таа може да ги носи овие сами во студените денови, туку може да ги искористи и за да се решат скијачките нараквици со потежина кога е потребна само малку повеќе топлина. Завршени со силиконска обвивка отпорна на лизгање на дланките, овие тенки нараквици сигурно се главен дел од нејзината гардероба со ладно време. Swisstech Младински девојки за скијачка на ракавици со рефлективно печатење, прсти за текст и силиконски палми : 95% полиестер, 5% спандекс. Лагер за ракавици за девојчиња. Истегнете ткаена измислица. Поставена од руно. Совети за палецот и индексот на екранот на допир на допир. Контрастна зафат на силиконски дланка отпорен на лизгање. Достапно во Фуксија пукна. Рачно измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи