Дизни принцеза цветни девојки 15 ранец -прекин
Неодамнешно

Дизни принцеза цветни девојки 15 ранец -прекин

DEN 0.67

Достапно на барање

Вашата мала принцеза ќе ја сака оваа девојка од 15 "Дизни принцеза Ранец. Овој ранец има еден простран главен оддел со затворање на патенти. Таа има прилагодени прилагодливи ленти за рамо и врвна рачка за шкафче. Овој ранец е совршен за ден на училиште. Материјал : Материјал : 100% полиестер. Грижа : Јамка за шкафче на самото место. Џебови : еден главен оддел. © Дизни, сите права се задржани.

Повеќе детали

Избор на купувачи