Се прашувам нација Малите девојчиња и големи девојки паднати шорцеви
Неодамнешно

Се прашувам нација Малите девојчиња и големи девојки паднати шорцеви

DEN 319.84

Достапно на барање

Удобни, разноврсни шорцеви за велосипеди од чудо нација работат чуда под фустани и туники или самостојно со кул маица. Повлечете го истегнувањето на половината. Сина залив/Арктик Бело/Други бои : 94% памук/6% спандекс; Деним на розови тартуфи/сина тексас : 69% памук/28% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велосипедски шорцеви за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи