Гаранималс девојки за бебе и мали деца, Твил шорцеви, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Гаранималс девојки за бебе и мали деца, Твил шорцеви, големини 12м-5Т

DEN 447.84

Достапно на барање

Сонцето се јавува! Заокружете ја нејзината топла временска гардероба со оваа лесна шорцева од двојки од garanimals! Класичен дизајн со многу џебови gives дава цврста основа за сите нејзини омилени резервоари и тимови. Изработени со малку истегнување, овие шорцеви нудат удобно вклопување што продолжува со неа цело лето. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративно копче. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Faux Fly; јамки на ременот; исцрпено полите. Твил шорцеви за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Повеќе детали

Избор на купувачи