Маирбеон Жени Мастурбатор Вибрации Дилдо Г-Точка Клиторис АВ Масажер Еротски Се Играчка
Неодамнешно

Маирбеон Жени Мастурбатор Вибрации Дилдо Г-Точка Клиторис АВ Масажер Еротски Се Играчка

DEN 2.00

Достапно на барање

спецификации : . моќниот Вибратор На Г-точката ќе ве одведе во свет на оргазмична среќа. прекрасно флексибилен, пренослив, безбеден и неотровен и лесен за употреба. твибраторот е водоотпорен, можете да уживате во туш или каде и да посакате. тас совршен подарок за себе или за вашиот љубовник. т и нбсп;. наслов Име : вибратор. материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. тбатерија : 1 xery Батерија (Не Е Вклучена). карактеристики : Водоотпорен, Секс Играчка, Пренослив. t Size : 11cm x 2.7 cm/4.33 и quot; x 1.06 и quot; (Прибл.). т и нбсп;. тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т и нбсп;. пакетот Вклучува : . Т1 х Вибратор Моќен Вибратор На Г-точка ќе ве одведе во свет на оргазмична среќа. Прекрасно флексибилен, пренослив, безбеден и неотровен и лесен за употреба. Вибраторот е водоотпорен, можете да уживате во туш или каде и да посакате. Како совршен подарок за себе или за вашиот љубовник. Ако мислите дека овој производ е добар, можете да го препорачате на вашето семејство и пријатели и со нетрпение ја очекувате вашата посета~.

Повеќе детали

Избор на купувачи