ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant
Неодамнешно

ScrubStar Unise Core Essentials Qurub Strub Pant

DEN 223.36

Достапно на барање

Засилете го вашиот униформен стил во овој Scrubstar Women and Man's Drawstring Pant Pant. Дизајнот на Scrubs вклучува четири џебови за чување на вашата медицинска опрема. Удобната полиестерска ткаенина е ултра мека и издржлива со механичко истегнување. Пар со координативниот Scrubstar Unisex V-Neck Scrub Top (продаден одделно). До големини xxx. • Унисекс вклопување. • Централна должина на задниот дел (средна големина) : 27 ".

Повеќе детали

Избор на купувачи