Остава облик на чај инфузер, лисја од лисја од лисја, кунг фу чај, поставени додатоци
Неодамнешно

Остава облик на чај инфузер, лисја од лисја од лисја, кунг фу чај, поставени додатоци

DEN 0.67

Достапно на барање

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продава Пендуршиш од Marketојбуј Маркет.Даскрипција. Овој производ е пластичен чај со чај со добра изработка. Може да ви помогне лесно да пиете убава чајска супа, ефикасно да ги филтрирате лисјата од чајот и остатоците од чајот, и да ви овозможи полесно и среќно да уживате во попладневното време за чај. Креативен дизајн, обезбедете ја неговата издржливост и практичност .. Карактеристики. -Којност : Зелена. -Материјал : пластика. -Сиза : околу 15.00x11.00x0.05cm/5.89x4.32x0.02inch. -Дизајнот на изгледот на лисјата го прави исклучително креативен и може добро да одговара на вашиот чај поставен . -Дизајнот на фината мрежа може лесно да ги филтрира чашите, овозможувајќи ви подобро да ја вкусите чајната супа . -Малиот и практичен цедилка за чај Вие релаксирачко и удобно попладневно време за чај . -изгодно за приготвување разни чаеви дома или во канцеларија, како што се чај од јасмин, зелен чај, чај од олонг, итн. Добар подарок . Дизајнот на изгледот на лисјата го прави исклучително креативен и може добро да одговара на вашиот чај поставен. Дизајнот на фино мрежи може лесно да ги филтрира чашите, овозможувајќи ви подобро да ја вкусите чајната супа. Малиот и практичен цедилка за чај ќе ви донесе релаксирачко и удобно попладневно време за чај. Погодно е за приготвување на разни чаеви дома или во канцеларија, како што се чај од јасмин, зелен чај, чај од олонг, итн. За пријатели кои сакаат да пијат чај, чај за чај е добар подарок.

Повеќе детали

Избор на купувачи