Дикасер Боби Пинови У облик Пунџа Пунџа Пунџа Иглички За Коса Клипови За Коса За Жени Иглички За Стилизирање На Коса Идеални За Сите Типови Коса Црна
Неодамнешно

Дикасер Боби Пинови У облик Пунџа Пунџа Пунџа Иглички За Коса Клипови За Коса За Жени Иглички За Стилизирање На Коса Идеални

DEN 2.00

Достапно на барање

Детали за производот. Бренд Дикасер. Тип на коса сите. Боја Кафе/Црна/Златна/Сребрена. Возраст (опис) Возрасни. Материјал Пластика. За оваа ставка. Совршени боби иглички : Погодни за нијанси на типови коса,боби игличките имаат метална завршница која ќе собере светлина и ќе се вклопи со природните моменти на вашата коса. Игличките за коса се вклопуваат супер во руса коса и се цврсти и се држат цел ден. Многу погоден за многу фризури. Висок Квалитет - - - овие пунџа иглички за коса се изработени од квалитетен метал не е лесно да се скрши и избледи по долго аплицирање. Побезбедна Употреба Не Повредувајте Се - - - игличките за коса имаат мали тркалезни топчиња на двата краја, така што можат да ја заштитат вашата коса од гребење.Мазната површина на телото го олеснува вметнувањето.Со брановиден дизајн на секоја игла за коса, тие се елегантни и убави,со доволно отпор и затегнување спречуваат паѓање. Широка Употреба - - - зафатите за коса се вклопуваат за повеќето луѓе и сите видови коса,погодни за секојдневно носење и многу прилики, како што се забави, состаноци,свадби и така натаму, може да се нанесат сами за да ја направите вашата фризура дома,како што се уп-дос, бухти, итн. Боби Иглички Клипови За Коса Костец За Коса-5см. Исчисти Кутија За Складирање - - - пакетот вклучува 150 парчиња црна коса костец со јасна кутија за складирање, доволно за вашиот резервни и замена во daily.It погодно е за чување и носење кога излегувате на работа или патувате. У обликувајте Иглички За Пунџа За Коса-6 см. Материјал За Иглички за коса : Игличките За Пунџа За Коса Во Форма На буквата У се изработени од висококвалитетен метал и не се лесни за кршење, многу издржливи и корисни,удобни за носење,не се лесни за кршење и бледнеење по долго аплицирање. Боби Иглички Со Безбеден Дизајн : има тркалезни топчиња на двата краја на игличките за коса, можат да ја заштитат вашата коса од гребење,да не ја повредат косата, со брановиден дизајн на секоја игла за коса,тие се елегантни и убави, со доволно отпор и затегнување спречуваат паѓање. Клипови За коса Широка примена : костец за коса одговара за повеќето луѓе и различна возраст.Погоден за секојдневно носење и повеќе прилики,како што се состанок,забава,свадба и така натаму ја прави вашата фризура помодерна. Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 парчиња Боби Иглички иглички За Коса складирани во 151 мала проѕирна пластична Кеса погодно е за чување и носење кога излегувате на работа или патувате. Квалитетна услуга : Ако не сте задоволни со овој производ или ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе се обидеме најдобро да го решиме проблемот. Не е лесно да се скрши и избледи. Издржлив и корисен. Широка Употреба.

Повеќе детали

Избор на купувачи