Држете ги воените платно за платно, полирани сребро за возрасни мажи - жолти
Неодамнешно

Држете ги воените платно за платно, полирани сребро за возрасни мажи - жолти

DEN 1.67

Достапно на барање

Hold'em 2 "платно или најлонски мрежен појас за деца, машки или жени !! ефтино би сакале премиум супер силно прилагодување на платното за платно, што ги задржува пантолоните околу половината и вашите кошули влегоа? Ако е така, нашиот појас за платно за платно е совршен избор! Дизајнирано со висококвалитетна сребрена тока и вечно веб -страница што ви нудат врвен квалитет да трае време на живот! Совршено за секојдневна употреба како за војска или за вас свадба, училишни униформи, смоки, дипломирање, танцови групи, работна облека, хор, оркестар и многу други. Нека панталоните паѓаат? Нашите висококвалитетни воени ткаени платно појас го комбинираат најдобриот безбеден квалитет и вечен квалитет. Софистициран допир : дизајниран за професионална и секојдневна употреба. Може да се користи за мажи, жени, тинејџери или деца, одличен појас за прифатлива цена!. Силна црна тока : Тешка тока силна завршница без гребнатини. Идеја за подароци : Одлична идеја за подароци да го изненадите вашиот сопруг, син, татко, дедо, момче или некој што го сакате. Прилагодливо : Материјалните ремени на платно се наоѓаат 54 "инчи, тие се ре-системи и може да се исечат или прилагодат помали за засилено вклопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи