Chaps Men's Potton Iconic Flag Sime-големина XS до 4xB
Неодамнешно

Chaps Men's Potton Iconic Flag Sime-големина XS до 4xB

DEN 287.84

Достапно на барање

Иконскиот џемпер од знамето од Chaps отелотворува долгогодишна loveубов кон американскиот стил. Направено со 100% памук, овој џемпер обезбедува удобност додека покажува гордост. Чувство на мека памучна рака. Иконо знаме на градите. Целосен игла ребро задниот врат. Чапи извезени на џемпер. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи