Едноставно маргаритка 18 18 ананас во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, есенско сино
Неодамнешно

Едноставно маргаритка 18 18 ананас во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, есенско сино

DEN 879.84

Достапно на барање

Создадете жив тропски дух и поканувачка ведра атмосфера во вашиот дом со едноставно маргаритка 18 "x 18 " есенски сини ананас затворен/надворешен перница од нашата колекција на тропски одморалишта. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде пизаза во вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Со светла и енергичен стил, вашиот дом ќе се чувствува како островски бегство! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно.

Повеќе детали

Избор на купувачи