Тенок Jeanан на Рок и Република Тенок Jeanан со ултра удобност тексас
Неодамнешно

Тенок Jeanан на Рок и Република Тенок Jeanан со ултра удобност тексас

DEN 1.67

Достапно на барање

Рок и Република се врати со уште еден стил на победа. Дизајнирано специјално за денешните трендови, The Rock & Republic Slim Fit, фармерките со права нозе нудат стил на рок starвезда во популарна силуета. Тенок вклопување низ колкот и бутот е дизајниран со најновите трендови во умот, додека директното отворање на нозете додава безвременски изглед на секоја облека. Носете ги со кожна јакна, класична графичка маица или маичка за џемпери за модерен, стил на улична облека. Овие фармерки со права нозе за мажи имаат ултра-удобна тексас и потпис на стрии на високи перформанси на Рок и Република, за да понудат максимална удобност во стил што ќе го сакате. Удобните вклопувачки парови со денешните најжешки тексас мие за изглед што е совршено во мода. Додадете дополнителен стил на вашиот плакар со фармерки дизајнирани за момците кои вртат глави насекаде каде што одат. Ако едги, стилот на рок -starвезда е она што го барате, фармерките за мажи во рок и Република се токму она што ви треба. Ултра комфорни тексас. Ткаенина со високи перформанси за движење и стил. Тенок низ колкот и бутот. 99% памук / 1% еластан.

Повеќе детали

Избор на купувачи