Федерална еволуција Св.
Неодамнешно

Федерална еволуција Св.

DEN 2670.88

Достапно на барање

Федералниот Evoluzion ST-1 е летна гума со ултра високи перформанси што обезбедува удобност и перформанси и во влажно и со суво ракување. Еволузион СТ-1 е летна гума со ултра-високи перформанси. Изградено со напредно соединение за влажно зафатни гума што ја оптимизира влечење во влажни и суви услови. Три широки и една тенка вода на каналот на Гроув подалеку од гумата за да се намали ризикот од хидропланирање. Висока цврста структура на труп ја подобрува стабилноста на свиоците. Големата контактна лепенка ја максимизира точноста на влечење и управувачот. FITS : 2010-11 BMW 535 I BASE 2013-16 BMW 535 I BASE 2013-16 BMW 528 I XDRIVE BASE 2017-23 BMW 530 I XDRIVE BASE 2017-23 BMW 530 I BASE 2020-23 Mercedes-Benz E350 4 Matic 2017-23 BMW 540 I XDRIVE BASE 2018 -21 BMW 530 E BASE 2017-23 BMW 540 I BASE 2015-16 Volvo S60 T6 Polestar 2018-23 BMW M550i XDrive Base 2020 Volvo S60 T8 Polestar 2017-18 Mercedes-Benz E400 4 Matic 2019-23 Volkswagen Arteon SEL Premium R-Line 2022- 23 BMW 430i Gran Coupe Base 2004-05 BMW 645 CI BASE 2011-16 BMW 550i BASE 2015-17 Chevrolet SS Base 2019-23 Mercedes-Benz E450 4 Matic 2006-10 BMW 650i база 2012-18 BMW 650i база 2019-23 Mercedes-Benz CLS450 4 MATIC 2022 BMW I4 M50 XDRIVE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи