Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10К жолто злато свадбена бенд
Неодамнешно

Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10К жолто злато свадбена бенд

DEN 11519.84

Достапно на барање

Овој 1/2 Carat T.W. Тркалезен дијамант 10К жолт златен свадбен бенд. Нека овој исклучителен дијамант зборува за вас, покажувајќи saus покажувајќи ја колку длабоко ја сакате и богатството. Свадбениот бенд има вкупна тежина на дијаманти од 1/2 карат. Квалитет на дијамант I-J, I2-I3. Класичен изглед! Едноставен свадбен бенд е вечен дизајн во светот на модата, третирајте се со себе или некој посебен со овој модерен и пенлив свадбен бенд. Накитот е одличен начин да додадете малку едноставна боја на вашиот изглед. Побарајте ја нејзината рака со овој прекрасен свадбен бенд достапен во вашиот избор на големини 6,7 и 8 и доаѓа во кутија за прстен. Квалитет на дијамант : I-J/I2-I3, Diamond Cut : Round, Diamond Setting : Prong, Metal : 10 K жолто злато, позлата : Родиум. 1/2 Карат Т.В. Тркалезен дијамант 10К жолт златен свадбен бенд.

Повеќе детали

Избор на купувачи