Логорт 14К Бело злато NHL Logoart Philadelphia Flyers Дополнителен мал приврзок
Неодамнешно

Логорт 14К Бело злато NHL Logoart Philadelphia Flyers Дополнителен мал приврзок

DEN 1423.84

Достапно на барање

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Филаделфија Флаери дополнителен мал приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од 14 карат бело злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 1,05 грама. Ласерски дизајн. Метал : злато. Тип на приврзоци : NHL Филаделфија Флаери. Врска со димензии на кауција : 15мм х 13мм.

Повеќе детали

Избор на купувачи