Примарна сребрена сребрена сребрена буква f со емајл приврзок на ланецот на кабел Форзантина
Неодамнешно

Примарна сребрена сребрена сребрена буква f со емајл приврзок на ланецот на кабел Форзантина

DEN 0.33

Достапно на барање

Персонализирајте ја облеката на вашата малечка со овој симпатичен детски ѓердан за приврзоци во Стерлинг сребро. Одликувајќи се со почетната "f " со розова емајлирана шема на starвезда, овој приврзок 15x8mm виси од ланец со долг кабел од 18 инчи. Овој ѓердан се затвора со затворање на пролетниот прстен. -inch x 1.3mmsolidyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. 18 "ланец. Приврзок/шарм.

Повеќе детали

Избор на купувачи