Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен кристал ананас фламинго обетки за обетки
Неодамнешно

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен кристал ананас фламинго обетки за обетки

DEN 320.00

Достапно на барање

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен кристал ананас фламинго обетки од обетки го прават најмногу симпатичниот сет. Изработени во сребро и украсени со кристали, овие се совршен подарок за тоа специјално девојче во вашиот живот. Овие модерни обетки од обетки доаѓаат со челични грбови за безбедно и удобно вклопување. Вклучува кутија за подароци што го прави одличен избор за подароци за роденден или која било посебна пригода. Направено во сребро со сребро со родиум позлата. Доаѓа со поле за подароци. Оригинален кристал. Безбедност на челик. Земја на потекло : Тајланд.

Повеќе детали

Избор на купувачи