Пионерски Фото Албуми Ткаенина Рамка Пкт Фото Албум, Величествен Теал
Неодамнешно

Пионерски Фото Албуми Ткаенина Рамка Пкт Фото Албум, Величествен Теал

DEN 0.33

Достапно на барање

Овој албум со фотографии од ткаенина има рамка за вметнување омилена фотографија и луксузен заоблен книжен ' рбет. Патентираните Двонасочни џебови на албумот содржат хоризонтални или вертикални фотографии. Албумот содржи 300 фотографии до 4 х 6 инчи во оптички јасни џебови со засенчена позадина од бела хартија. До секој џеб има област за пишување белешки. Фотографиите можат да бидат прикажани три по страница хоризонтално, две по страница вертикално или една од секоја по страница. Архивски, фото безбедно : киселина, лигнин и пвц слободен. Точка мери околу 2 x 9 x 14,13 инчи (L x W x H). Капакот на ткаенината има рамка за вметнување омилена фотографија и луксузен заоблен книжен ' рбет. Има 300 фотографии до 4 " х6 "(3 по страница). Двонасочните џебови држат хоризонтални или вертикални фотографии. Оптички исчистете ги џебовите со засенчена позадина од бела хартија и област за пишување белешки до секој џеб. Архивски, фото безбедно : киселина, лигнин и пвц слободен.

Повеќе детали

Избор на купувачи