за Вујко од Внука До Вујко Ми Ќебиња Од Внук Ќебиња и Фрла Ултра Мека Ватенка Фланелен Кревет Ќебиња 50 60
Неодамнешно

за Вујко од Внука До Вујко Ми Ќебиња Од Внук Ќебиња и Фрла Ултра Мека Ватенка Фланелен Кревет Ќебиња 50 60

DEN 422.24

Достапно на барање

Зошто го избирате Г-ДАК?Достапно во повеќе големини и бои, ова ултра меко ќебе прави совршен подарок и доаѓа во празнично претходно завиткано пакување подготвено за подароци. Ова лесно ќебе е доволно големо за целото семејство да ви биде пријатно, каде и да сте—прекумерно гледање на каучот, гушкање во кревет, кампување надвор.Го надградивме нашето класично фланелно руно ќебе за да биде помеко и потопло од кога било, сега со подобрен премиум микрофибер. Совршен сам по себе или како дополнителен лист во студените ноќи, неговата мека и ултра пријатна мекост нуди најголема удобност во текот на целата година. Идеален придружник подарок за вашите пријатели или семејство!Ова ќебе за подароци е специјално дизајнирано за Одмор или Годишнина, а срдечната порака покажува благодарност и љубов кон Некого, што го прави пријатно Изненадување. Изразот на љубовта секојдневно ја потсетува дека таа/тој е негувана и сакана, овозможувајќи и целосно да ја почувствува благодарноста од вас. Вашето време заедно е најдобриот подарок, а Нашето Ќебе е блиска секунда!. Спецификации. ГОЛЕМИНА Ширина (См) Висока (см)50х40 инчи 100см 125см60х50 инчи 125см 150см80х60 инчи 150см 200см. Англиско име : Ултра-Меко Микро Руно Ќебе. Број на производот : 10842. Процес на производство : Трансфер печатење. Инструкции за перење : Измиени раце, суви, лесни за нега, издржливи, не користете белило. [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. Пакет : 1 ќебе. Издржлив Материјал-Ќебето е изработено од мека полиестерска ткаенина со фланелен принт, се пере кога е валкано и неуредно и се допре толку меко и удобно, можете да го преклопите на креветот или софата што нема да ви одземе премногу простор.Нашето Фланелно ќебе За Фрлање Руно е изработено од висококвалитетен премиум 300 гсм микрофибер полиестер, кој е екстра мек, издржлив и топол. ќебиња кои се вентилирани и издржливи плус тоа нема да пролевање, без пилинг, без избледување, без намалување. Ова ќебе за фрлање е лесно, а неговите супериорни карактеристики за дишење и удобност ќе ви овозможат одлично искуство. Повод-ќебето Г-ДАК може да обезбеди топлина во различни сезони што е погодно за внатрешна и надворешна употреба. Идеален за кревет, софа, дневна соба, кампување, пикник, автомобил, канцеларија или traveling.It ќе биде применливо за сите ваши животни стилови. ЛЕСНО ЗА НЕГА-за да го одржите ќебето во одлична состојба, препорачуваме машинско перење на нежен циклус со ладна вода и сушење на ниска температура. Нашите ќебиња се дизајнирани да се држат добро дури и по неколку машински перења и убаво да се исушат, одржувајќи ја нивната мекост и форма со текот на времето. СОВРШЕНИ ЗА СИТЕ СЕЗОНИ-Нашите ќебиња нудат идеална рамнотежа на топлина и дишење, што ги прави совршен избор за удобност во текот на целата година. Тие обезбедуваат пријатно и удобно чувство додека сеуште овозможуваат доволно проток на воздух, без оглед на сезоната.

Повеќе детали

Избор на купувачи