Џијугала Летни Фустани Забава Со Кратки Ракави Цврста Плетена Желка Ракав Ребрест Плетен Краток Џемпер Женска Кошула
Неодамнешно

Џијугала Летни Фустани Забава Со Кратки Ракави Цврста Плетена Желка Ракав Ребрест Плетен Краток Џемпер Женска Кошула

DEN 2.33

Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Џијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.1см=10мм=0,787 инчи!!!Големина : S Биста : 105cm/41.34" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 76cm/29.92" Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 78cm/30.71" Големина : L Биста : 115см/45.28" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 80см/31.50" летни фустани 2023 забава со Кратки Ракави цврста плетена желка, ребрести плетени кратки џемпери женски кошули карактеристики : материјал : женскиот џемпер фустан има мека ребреста плетена ткаенина која е толку безвременска, Ви Обезбедува Неверојатна Носење Искуство. Овој женски џемпер е полн со добра еластичност, совршено одговара на обликот на вашето тело и изгледа прекрасно женственелегантен дизајн : џемпер со желка за жени, фустан со боди со долги ракави за жени, плетен џемпер фустан за жени, мини фустан со еднобојна боја за жени, фустан со молив за тело за жени, тенок фустан за џемпер за жени, еластичен џемпер за женакарактеристика : долг стил на надуени ракави, потсмевачки врат, ласкав тенок монтиран, шик џемпер фустани со боди, на средината на бутот, гушкање на телото. цврст долг џемпери фустан.Стил-џемпер фустанот на оваа дама може да се носи сам како туника или мини фустан. Горенаведената должина на коленото ја прави продолжената должина на нозете. Топол потсмев на вратот за рационализирана силуета.Удобно, Овие Жени Се Совршени Со Фармерки, Хеланки,шорцеви,здолништа, високи Потпетици, Чизми,Одлично Е За Студени Денови Во Fall и Зима,може Да Ве Стопли Во Зима Тоа Е Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Божиќ или Празници, Модниот Стил Дефинитивно ве Прави Надвор.Повод-задолжителен основен секси џемпер фустан со желка, супер истегнување за девојка со кривина.Чувајте топло во fall зима.Совршен за хеланки и чизми.Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема На Врат : Еднобојна Одлична За различни прилики : фустанот е одличен за забава, свадба, коктел, секојдневно секојдневно, работа, сите сезони и прилики. Конфортен Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Свадба Гостин Фустани За Жени 2771 : кога присуствувате на свадба или забава настан, овој фустан ќе ве натера гостите да ве забележат. Роденденски Подароци За Жени : ако доаѓа роденденот на вашата мајка, сопруга, девојка или пријателка, тогаш овој фустан ќе биде особено добар подарок. Обични Фустани За Жени. Земја На Потекло : Увезени. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Ако Наидете На Какви Било Проблеми При Изборот На Производи, Можете Да Не Контактирате И Ние Ќе Ги Решиме Вашите Сомнежи Што Е Можно Поскоро. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи