Жени Плус Големина V Фустани За Вратот Летни Ленени Фустани Со Кратки Ракави Цврсти Фустани Со Маици Со Џебови Виолетова, М
Неодамнешно

Жени Плус Големина V Фустани За Вратот Летни Ленени Фустани Со Кратки Ракави Цврсти Фустани Со Маици Со Џебови Виолетова, М

DEN 399.84

Достапно на барање

Овој секојдневен фустан за жени изработен од мала тежина, мека, мазна ткаенина погодна за кожата, удобна за носење цел ден. Овој симпатичен и стилски фустан со копчиња за жени, едноставен и секојдневен стил, уникатен дизајн на блок во боја ја прави вашата повеќе мода. Лабаво вклопување, спуштено копче, плус големина, повеќебоен дизајн, макси фустани за жени со џебови, џебови од две страни го прават погодно носењето предмети.Оваа fall макси фустани за жени е само шик и стилски доволно, совршен За Пролет, Лето и Aut.Ова преголеми кошули копче надолу одлично за секојдневен, бизнис, канцеларија, барови, датум, струки, датум, свадба, вечера и ноќ надвор, плажа, црква, шопинг, пикник, забава, вечер. Векдоне Жени Плус Големина V Фустани За Вратот Летни Ленени Фустани Со Кратки Ракави Цврсти Фустани Со Маици Со Џебови Виолетова, М.Тежина : Лесна, машина за перење, Миење Раце итн. Земја На Потекло : Увезени,. Фит : Вграден, преголем, опуштен, лабав итн. Деколте : вратот На Екипажот, В-вратот, У-вратот, Вратот На Кравата итн. Затворање : стил На Пуловер, копче напред, Задно копче со клучалка итн. Ракави : Кратки, долги, блуза, илузија, должина на лактот, 3/4 ракави итн. Карактеристики : Облоги, специјални рабови, украсни детали, необложени или обложени итн. обични летни бохо фустани летни фустани за жени фустан за одмор женски бохо фустани фустан за жени лабав фустан за жени породилен сарафан породилен фустан долг секојдневен фустан за жени памучни фустани црни фустани за жени секојдневни летни фустани за жени долго. летен фустан за жени бохо фустан женски летен фустан бели фустани бел бохо фустан за жени облека за одмор на плажа за жени бохо венчаница бел бохо фустан венчаница на плажа вестерн фустан бохо летен фустан бохо летен фустан бели фустани за жени помпон фустан хипи фустан за жени. женски летен фустан плус големина женски плус големина фустани плус големина фустан за жени летни фустани плус големина плус големина плажа фустан летни фустани плус големина жени плус големина летни фустани плус големина летни облеки фустани за жени плус големина фустани за плус големина жени лето. женски боемски фустани макси бохо фустан за жени бохо фустани за жени женски фустани бохо пролетни фустани за жени 2023 фустани за жени 2023 летен фустан венчаници за жени секојдневни фустани за жени летни фустани за жени пролетни облеки за жени 2023. плус големина летни фустани летен фустан плус големина плус големина фустани за сонце летни фустани плус големина плус големина сарафани за жени жени плус големина летни фустани завиткајте фустан плус големина плус големина велигденски фустан за жени плус големина пролетен фустан плус големина фустан за жени лето лето. свадба гостин фустан миди свадба гостин фустан за жени миди фустан за свадба гостин црвен миди фустан за жени фустан коктел за жени коктел фустани женски коктел фустани мал црн фустан за жени коктел фустани за жени формален фустан женски коктел фустани.

Повеќе детали

Избор на купувачи