Женски Гаќи Женски Абдоминални Ниски Половини Беспрекорни Еластични Т Панталони Беспрекорна Еднобојна Половината Тенки Гаќи
Неодамнешно

Женски Гаќи Женски Абдоминални Ниски Половини Беспрекорни Еластични Т Панталони Беспрекорна Еднобојна Половината Тенки Гаќи

DEN 251.04

Достапно на барање

Големина : М Половината : 60-75см/23,62-29,53" колк : 75-90см/29,53-35,43" Должина : 23см/9,06" Соодветна Тежина : 40-50кг Големина : Л Половината : 70-80см/27,56-31,50" Колк : 85-95см/33,46-37,40" Должина : 24см/9,45" соодветна тежина : 50-60кг жени абдоминален низок струк Беспрекорни еластични т панталони беспрекорна еднобојна половина тенки гаќички еластичниот дизајн на дамски гаќички за долна облека Го прави Многу одличен како долгорочно носење За Процесот на Јога, трчање, сквотови и други тренинзи. Ќе биде одлично за хеланки, фармерки, фустани, здолниште, пешачење и свечени настани. Без лизгање и без возење нагоре.Гаќи За Жени Беспрекорна Долна Облека Што Дише Невидливи Хипстерски Танга Гаќички за жени гаќички за периоди момчиња шорцеви гаќички за жени дами долна облека гаќички од тантела за жени гаќи за контрола на стомакот за жени. женска облека женски гаќи Бикини Кратки момчињакратка танга плус големина мајчинство. Флексибилна растеглива ткаенина која удобно се вклопува. ИСТЕГНЕТЕ ЈА ДОЛНАТА ОБЛЕКА СО ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : овие жени не покажуваат долна облека имаат разумно истегнување, убаво се фаќаат околу нозете за да не се движат наоколу или да се возат нагоре,но не е премногу тесна и многу удобна, без деформација по повторување stretching.It на многу секси целосна покриеност беспрекорна долна облека за жени. Растегливиот дизајн на дами долна облека гаќи го прави многу одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање.

Повеќе детали

Избор на купувачи