Долна Облека Жени Цветни Чипка Низок Струк Облак Чипка Гаќи За Жени
Неодамнешно

Долна Облека Жени Цветни Чипка Низок Струк Облак Чипка Гаќи За Жени

DEN 223.20

Достапно на барање

Големина : ЕДНА Големина САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Соодветна Тежина : 90-150гр Секси Цветни Гаќички Од Тантела Со Низок Струк Облак Чипка Отворена Меѓуножје Гаќички : еластична лента облак чипка отворена меѓуножје гаќичка дизајнирана од низок пораст појас, ткаенина што дише, целодневна удобност. Овие гаќички од тантела се направени од тврд, но еластичен Најлон и спандекс, ултра фин дише, удобен. ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ, Рачно Перење или Машинско Перење со торба за перење за да се обезбеди долготрајно вклопување на долната облека и да се избегне претходно намалување. Избрани цврсти бои во убава женска чипка за свеж и секси нов изглед секој ден. Ако не сте целосно задоволни со купувањето, добредојдени сте да ме контактирате. Ткаенина : Полиестерзиза : Погодна за 90-150гринклук : 1 ПАРЧИЊА Пантисизеусукеусоодветна Тежина 483490-150гр големина : Една Големина : 4УК : 8ЕУ : 34соодветна Тежина : 90-150гр долна облека жени беспрекорен хипстер. женска долна облека. гаќи за жени плус големина момче шорцеви. женски гаќи секси големина 8. бесшевни танга за жени пакет xs.

Повеќе детали

Избор на купувачи